Дневна шема: 26.10.2022 (фото)

Објавено на 26 октомври, 2022 во 14:46

Велешани максимално го користат сончевиот ден. Дневното пулсирање низ улиците во градот прикажано преку 20 фотографии.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.