Дневна шема: Велес 08.10.2022 (фото)

Објавено на 8 октомври, 2022 во 18:44

Насмеани, дотерани, велешани и денеска уживаа и максимално го искористија сончевиот ден.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.