Дневна шема: Велес 10.10.2022 (фото)

Објавено на 10 октомври, 2022 во 15:16

Денот без сонце и со облаци не беше предизвик за голем дел велешани да бидат дел од пулсирањето на животот на градските улици. Фото објективот на Дума.мк денеска ги забележа следниве фотографии:

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.