Тепачка помеѓу двајца велешани

Објавено на 9 мај, 2023 во 10:43

Четириесет и шест годишниот Б.К од Велесм вчера, во Полициска станица Велес пријавил дека на улица „Димитар Влахов“ бил физички нападнат од Д.И.

Од Сектор за внатрешни работи Велес соопштија дека се работи на расчистување на случајот.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.