Курсна листа на НБРСМ: Колку чини евро, долар, фунта?

Објавено на 1 декември, 2022 во 09:16

Формирана на 30.11.2022 која се применува од 00:00 часот на 01.12.2022 година до почетокот на важење на новата Курсна листа.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.