Курсна листа на НБРСМ за 8 јуни

Објавено на 8 јуни, 2023 во 09:02

Според курсната листа на НБРСМ средниот курс на еврото денеска изнесува денари, а на американскиот долар денари. Средниот курс на британската фунта изнесува денари.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.