Времето денес облачно со сончеви периоди

Објавено на 21 ноември, 2012 во 16:47

Во одделни котлини ќе има појава на магла, особено во утринските часови.

Температурата ќе се движи од 8 до 16 степени.

Во Скопје слично време, со температура до 13 степени.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.