Сончево со мала облачност!

Објавено на 11 февруари, 2013 во 08:20

 

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност.

 

Во утринските часови наместа ќе биде пооблачно со слаб локален снег.

Дневната темпeратура ќе се движи од -2 до 9 степени.

Во Скопје температурата ќе достигне 6 степени.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.