НБРСМ: Дневна курсна листа

Објавено на 29 мај, 2023 во 09:09

Според курсната листа на НБРСМ средниот курс на еврото денеска изнесува 61.4950 денари, а на американскиот долар 57.1993 денари. Средниот курс на британската фунта изнесува 70.8386 денари.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.