НБРСМ: Дневна курсна листа

Објавено на 20 февруари, 2023 во 08:26

Според курсната листа на НБРСМ, средниот курс на еврото денеска изнесува 61.6950 денари, а на американскиот долар 58.0659 денари. Средниот курс на британската фунта изнесува 69.4060 денари.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.