Виктор Апостоловски ве поканува на промоција!

Објавено на 1 декември, 2012 во 12:56

Денес со почеток во 20 часот во живо на официјалниот канал на Виктор Апостоловски на Youtube, премиерно ќе биде прикажан видео записот за неодамна промовираната песна „Не се предавам“, зад која како автор се потпишува самиот тој. Сите оние кои имаат  профил на Google+ можат да учествуваат во промоцијата, да поставуваат прашања и да дадат коментари.

 

Промоцијата ќе биде снимена и ќе биде прикажана на неговиот ЈуТјуб канал,  за оние кои ќе ја пропуштат или ќе сакаат повторно да ја гледаат.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.