Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

svr veles

Кај 52-годишен жител на Тимјаник и 57-годишник од Долни Дисан, СВР Велес во текот на вчерашниот ден заплениле повеќе од 3.200 петарди и огномети.

По целосно документирање на случајот против лицата ќе бидат поднесени соодветни поднесоци./У.Ј

Поврзани вести

E baner

web banner 300x250 Sinalco Duma

banerknigovodstvo

Најново