Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

velespanoramiodvisoko fin

18.09.2020

Полициски службеници вчера вечер, околу 20:45 часот го лишиле од слобода Н.А.(28) од Велес затоа што при преглед кај него била пронајдена бела прашкаста материја. 

Н.А бил откриен од полицијата на ул.„Павел Шатев“ во Велес.

- Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок, соопшти портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски./С.А

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново