Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Времето денеска ќе биде променливо облачно, во западните и североисточните делови ќе има повремени врнежи од дожд.

Ќе дува засилен, а во западните планински делови силен ветер од западен и југозападен правец, на моменти со брзина околу 90 км/час.

 

Температура до 14 степени.

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново