Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

nokti2 fin

Beauty гуруата објавуваат дека ова ќе бидат најпопуларните трендови на маникир за оваа топла сезона.

Со секоја нова сезона доаѓаат нови модни и beauty трендови. Овој пат ви ги претставуваме најпопуларните трендови во светот на маникирот. Било да сте обожавателка на минимализмот или пак повеќе сакате силни и впечатливи бои и дезени, овие трендови се создадени на тој начин да одговараат на секоја девојка и секоја прилика. Изберете го оној дезен кој вам најмногу ви се допаѓа..

nokti3 fin

nokti1 fin

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново