Дневна шема: 01.11.2022 (фото)

Објавено на 1 ноември, 2022 во 15:29

Годинава први ноември воопшто не наликува на ден од доцна есен. Сонцето и топлото време беа причина за голема раздвиженост на граѓаните на улиците во Велес.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.