Дневна шема: 02.11.2022 (фото)

Објавено на 2 ноември, 2022 во 14:18

Велешани уживаат во топлото време на вториот ден од месец ноември. Фото објективот на Дума.мк ги регистрираше следниве фотографии низ велешките улици.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.