Дневна шема: 09.11.2022 (фото)

Објавено на 9 ноември, 2022 во 14:54

Велешани го користат топлото есенско време. Денешното пулсирање низ велешките улици прикажано преку фотографии направени од објективот на Дума.мк.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.