Дневна шема: 15.11.2022 (фото)

Објавено на 15 ноември, 2022 во 14:25

Ниту облачното време не ги спречи велешани да излезат од својот дом и да ги завршат своите обврски. Дневното пулсирање низ улиците во центарот на градот прикажано преку 20 фотографии.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.