Дневна шема: 19.10.2022 (фото)

Објавено на 19 октомври, 2022 во 12:37

Фото објективот на Дума.мк денеска ги регистрираше следните фотографии низ улиците во Велес.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.