Дневна шема: 20.10.2022 (фото)

Објавено на 20 октомври, 2022 во 15:00

Денешното пулсирање на градот прикажано преку 20 фотографии од коишто може да се види дека велешани уживаат во сончевиот октомвриски ден.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.