Дневна шема: 21.10.2022 (фото)

Објавено на 21 октомври, 2022 во 12:51

Дневно пулсирање на градот, велешани уживаат во сончевиот ден.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.