Дневна шема: 22.11.2022 (фото)

Објавено на 22 ноември, 2022 во 14:04

Дождот и ладното време не ги спречи велешани да излезат од своите домови и да ги завршат обврските. Фото објективот на Дума.мк денеска ги регистрираше следниве фотографии.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.