Дневна шема: 24.11.2022 (фото)

Објавено на 24 ноември, 2022 во 15:05

Дневното пулсирање низ велешките улици на овој облачен ноемвриски ден прикажано преку 10 фотографии направени од страна на фото-објективнот на Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.