Неготинка нападната од својата ќерка

Објавено на 24 август, 2021 во 11:33

Во полицска станица Неготино, педесет и седум годишена жена од Неготино, пријавила дека била физички нападната од нејзината дваесет и седум годишна ќерка С.И.

Од Сектор за внатрешни работи Велес информираат дека по целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Стефани Манева

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.