Едно лице физички нападнато од својот раководител во Неготино

Објавено на 28 септември, 2021 во 10:28

Во кругот на фирма во Неготино, четириесет и четири годишниот Н.В од Радовиш, по кратка расправија, бил физички нападнат од раководителот и уште неколку лица. Тепачката била пријавена во полициска станица Неготино во текот на вчерашниот ден, 27 септември, околу 20:00 часот.

Сектор за внатрешни работи Велес информира дека по целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Стефани Манева

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.