Тепачка пред казино во Велес

Објавено на 25 јануари, 2022 во 10:17

Од Сектор за внатрешни работи Велес информираат дека дваесет и девет годишниот Ф.Е од Велес бил физички нападнат пред казино во Велес од страна на шеесет и седум годишниот У.У.

-Се работи на расчистување на случајот, пишува  во дневниот билтен на СВР Велес.      

Стефани Манева         

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.