Тепачка во угостителски објект во Кавадарци

Објавено на 24 јануари, 2022 во 11:52

Шеесет и пет годишниот Н.К од Кавадарци, три часа и 20 минути по полноќ, пријавил дека во угостителски објект во Кавадарци бил физички нападнат од З.П.

Од Сектор за внатрешни работи Велес информираат дека се работи на расчистување на случајот.

Стефани Манева

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.