Тепачка во велешко казино

Објавено на 23 декември, 2021 во 12:48

Дваесет и три годишниот Ѓ.А, вчера, во Полициска станица Велес пријавил дека околу 21:30 часот бил физички нападнат од четириесет и две годишниот Г.Ш во казино во Велес.

Од Сектор за внатрешни работи Велес информираат дека по целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Стефани Манева

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.