Адел послаба од било кога: Пејачката воодушеви со својата витка фигура (ФОТО)

Објавено на 20 октомври, 2022 во 12:44

Пејачката Адел уште еднаш ја покажа прекрасната фигура која ја одржува откако пред неколку години видно ослабе.

Имено, таа на една церемонија се фотографираше со своето момче Рич Пол, а за таа прилика избра црн ролка фустан кој ја истакна нејзината витка линија.

Да потсетиме, Адел својата борба со вишокот килограми ја започна во 2017 година, а во 2020 година се појавија фотографии на кои пејачката не можеше да се препознае.

Британската пејачка за неколку месеци успеала да ослабе над 45 килограми.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.