Карди Би за првпат покажа како изгледа без шминка (фото)

Објавено на 18 август, 2022 во 12:58

Карди Би никогаш не се појавува во јавност без шминка, па нејзината нова објава на социјалната мрежа Твитер изненади многумина.

Таа се фотографирала додека лежи во кревет, а до неа било нејзиното дете.

Сепак, нејзините следбеници беа воодушевени од овој нејзин потег, бидејќи ретко кој денес споделува вакви моменти на социјалните мрежи.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.