Нов изглед на Деп: Актерот без брада и мустаќи (фото)

Објавено на 21 јуни, 2022 во 11:54

Актерот Џони Деп (59) ги „полуде“ обожавателите на концерт кога заедно со својот колега Џеф Бек излегоа на сцената на Хелсинки блуз фестивалот во Финска. Деп изненади многумина со неговиот изглед. Имено, актерот ги избричил брадата и мустаќите.

Типично забрадениот актер, кој неодамна ја доби тужбата за клевета против неговата поранешна сопруга Амбер Херд (36), беше без брада и мустаќи за време на неговото прво појавување во јавноста.

Деп за време на настапот носеше бела кошула со засукани ракави.

Актерот моментално е на турнеја и настапува со легендарниот музичар Џеф Бек.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.