Чувајте ги парите во најинтересните паричници

Објавено на 4 јануари, 2016 во 07:54

Паричниците се аксесоари се со пократок век на траење. Тие се вашата удобна зона и се составен дел од внатрешноста на вашата чанта, барем за жените.

Како и останатите женски додатоци и паричниците брзо се менуваат во склад со брзите модни трендови. Новата сезона секогаш , нормално носи нови модели и во однос на овој аксесоар без кој не може да се замисли секојдневието.

Од традиционалните кожени, изработени од пластика,  па се до такви инспирирани најмногу од природата со цветени принтови. Доколку не сте љубители на ваквите дезени, спектарот е широк од кој сигурно ќе успеете да најдете некој по ваш вкус.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.