Украс на рацете

Објавено на 25 февруари, 2016 во 07:13

Белегзиите се секогаш интересен додаток. Можете да ги носите со сите комбинации,дали станува збор за вечерен или дневен изглед.

Доколку сакате да ја освежите вашата комбинација за облекување наш денешен предлог се белегзиите. Можете да носете една или повеќе,комбинација на кожа и метал.Се е дозволено.

Поиграјте си со боите и формите.Доколку немате инспирација,побарајте помош и дознајте кои се хит белегзии за оваа пролет.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.