Мантилите се ИН !

Објавено на 27 февруари, 2016 во 08:17

Врнежливите денови не потсетија на безвременските мантилчиња кои како да се создадени за вакви денови.За среќа понудата на high-street продавниците е одлична!

Безвременските и секогаш шик мантилите се едни од оние модни парчиња кои едноставно мора да ги поседувате.Доколку па го немате или со задоволство би купиле нов,верувајте понудата во продавниците е огромна.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.