Зимска елеганција: 10 идеи за одличен изглед во топол капут

Објавено на 21 декември, 2021 во 11:42

Не е лесно да останете модерни и да се чувствувате убаво во текот на зимата кога треба да се облекувате од глава до пети во топла обелка. Со малку фантазија, труд и правилни додатоци, секој изглед кој вклучува капут може да изгледа светски.

Комбинација број 1:

Фото: Pinterest

Комбинација број 2:

Фото: Pinterest

Комбинација број 3:

Фото: Pinterest

Комбинација број 4:

Фото: Pinterest

Комбинација број 5:

Фото: Pinterest

Комбинација број 6:

Фото: Pinterest

Комбинација број 7:

Фото: Pinterest

Комбинација број 8:

Фото: Pinterest

Комбинација број 9:

Фото: Pinterest

Комбинација број 10:

Фото: Pinterest
Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.