Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

tepacka fin

28.09.2020

Во село Пепелиште, неготинско, рано утринава бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу П.В.(35) и Ѓ.М.(30), од една страна и Д.С.(30) и А.С.(31) од село Тимјаник, од друга страна.

Тепачката се случила еден час по полноќ. Тогаш била пријавена во Полициска станица Неготино.

-По целосно документирање на случајот, ќе биде поденесена соодветна пријава, рече Верољуб Додевски портпарол на СВР Велес./

Мите Јаначков

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново