Без вода утре населба Којник

Објавено на 1 јуни, 2022 во 13:05

Јавното комунално претпријатие „Дервен“ преку својот фејсбук профил соопшти дека утре, 2 јуни, поради неопходни работни активности на водоводна инсталација ќе има прекин на водоснабдувањето во населба Којник.

Работници на ЈКП „Дервен“ со работа ќе започнат во 08:30 часот и прекин на водата ќе има до 10:30 часот.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.