Исчезна Борче Арсов од Градско!

Објавено на 30 декември, 2012 во 14:11

Семејството трага по него и бара помош граѓаните.

 

Трагата на овој триесет и осум годишен маж му се губи во четвртокот претпладне кога излегол од домот на сестра му, на Којник во Велес. Борче живее во Градско а подолго време бил гостин кај сестрата во Велес. На 27 декември излегол од нејзиниот дом и заминал во град. Тој бил облечен во црни тренерки со жолта трака и носел сива јакна со портокалови траки. На нозете имал бели, платнени патики.

Сестрата на Борче моли за помош и информација која може да и се соопшти на мобилните телефонски броеви:

075 375 742 и 076 426 890.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.