Син физички го нападнал својот татко во Неготино

Објавено на 25 јануари, 2022 во 10:23

Во Полициска станива Неготино, во текот на вчерашниот ден,  дваесет и едно годишниот С.Т од Неготино, пријавил дека М.А бил физички нападнат од страна на неговиот син С.А во дворот од куќата.

Од Сектор за внатрешни работи Велес информираат дека се работи на расчистување на случајот.

Стефани Манева  

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.