Тело на мртов маж најдено кај Железничка станица во Скопје!

Објавено на 20 декември, 2012 во 09:50

Без знаци на живот, рано утрово, во Клиничкиот центар во Скопје било донесено телото на Томислав Златков (58). Го забележала патрола на Итната помош кога минувала покрај скопската желеничка. 
Според првиќните информации  на телото на Златков немало траги на насилство.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.