Камила блескаше на отворањето на финалето во ЛШ (видео)

Објавено на 30 мај, 2022 во 12:58

Пејачката Камила Кабело подготви сензационален настап за време на финалето од Лигата на шампионите каде во смел бел аутфит повторно покажа дека не ги крие своите облини.

Настапот на Камила беше поздравен со аплауз и овации од страна на публиката.

И покрај одличната кратка церемонија, Париз и УЕФА потфрлија со организацијата на овој натпревар. Стартот на дуелот доцнеше 15 минути, поради сообраќаен метеж и доцнење на дел од навивачите кои влегоа непосредно пред стартот на истиот.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.