5 аксесоари кои прават драстична разлика, поради нив секој стајлинг изгледа скапо и префинето

Објавено на 24 јуни, 2021 во 11:48

Не е потребно да трошите многу пари на скапи модни парчиња – доволно е да додадете еден од овие детали и за момент секој стајлинг ќе направите да изгледа луксузно, префинето и скапо.

-Накит

-Марами

-Ремени

-Шешири

-Аксесоари за коса

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.