Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Firmi fin

30.07.2020

Владата попладнето го објави спсикот на сите фирми, кои зеле државна помош, а потоа ја злоупотребиле и не ги исплатиле вработените. На овој список се компании од повеќе градови, но најчесто се со седиште во Тетово, Струга, Куманово и Скопје.

Погледнете го списокот на овој линк.

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново