Двајца неготинци тепале сограѓанин

Објавено на 30 септември, 2021 во 13:40

Неготинецот Д.С на дваесет и пет годишна возраст вчера, среда, 29 септември, во Полициска станица Неготино пријавил дека ден претходно околу 17:30 минути во близина на Спортско-реакреативниот центар „Младост“ бил физички нападнат од дваесет и две годишниот К.Л и една година помладиот У.М.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Стефани Манева

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.