Физички нападнат велешанец

Објавено на 3 мај, 2022 во 15:02

Во Полициска станица Велес, во текот на вчерашниот ден, дваесет и осум годишниот Б.А од Велес пријавил дека на улица „Родна Ивева“ бил физички нападнат од С.Д.

Од Сектор за внатрешни работи Велес информираат дека се работи на расчистување на случајот.

Стефани Манева

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.