Маж во Велес си го одзеде животот

Објавено на 27 мај, 2021 во 14:44

Во подрумска просторија на улица Андон Шурков, денеска е пронајден обесен маж на 87 годишна возраст. Случајот го пријавила неговата ќерка во Итна медицинска помош во 13:00 часот.

По направените прегледи од страна на лекарите констатирана е смрт со бесење.

Стефани Манева

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.