Тепачка помеѓу соседи во село Горно Оризари

Објавено на 7 септември, 2022 во 13:07

Двајца комшии од село Горно Оризари, велешко, се степале во текот на вчерашниот ден. Од Сектор за внатрешни работи Велес информираат дека четириесет и шест годишниот Е.К во Полициска станица Велес пријавил дека по кратка расправија бил физички нападнат од неговиот сосед С.К.

Се работи на расчистување на случајот.

Стефани Манева

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.