Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 SVRVeles fin

16.09.2020

Тепачката се случила вчера некое време пред 13.45 часот, кога е пријавена во СВР Велес. Ја пријавила натепаната Е.Д.(56) од Велес кога соопштила дека на ул:„Крушевска“ била физички нападната од три години помладата Б.Ш од Велес.

-По целосно документирање на случајот ке биде поднесена соодветна пријава, рече полицискиот портпарол Верољуб Додевски ./С.А

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново