Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност, топло и ветровито со умерен до засилен западен и југозападен ветер, кој ќе биде најизразен на повисоките места и на планините.

Попладне ќе има услови за локална појава на краткотраен дожд и ретки грмежи. УВ=7.    Температура до 26 степени.

 

Поврзани вести

Web banner Duma Kozuvcanka Fakti 300x250px 01

banerknigovodstvo

Најново